Prelegent

Adam Weber

CEOPomelody
Adam Weber

Adam Weber

CEOPomelody

Założyciel i CEO Pomelody, firmy, która robi dobre rzeczy dla dzieci, działając w e-commerce i mobile.
Po 15 latach bycia muzykiem, występach na wszystkich kontynentach, koncertach w największych salach koncertowych świata w towarzystwie topowych orkiestr, dyrygentów, solistów, postanowił rzucić to wszystko w pieruny i spróbować zmienić świat. Potem dowiedział się, że każdy startup chce zmieniać świat i głupio już tak mówić.

Założyciel i CEO Pomelody, firmy, która robi dobre rzeczy dla dzieci, działając w e-commerce i mobile. <br /> Po 15 latach bycia muzykiem, występach na wszystkich kontynentach, koncertach w największych salach koncertowych świata w towarzystwie topowych orkiestr, dyrygentów, solistów, postanowił rzucić to wszystko w pieruny i spróbować zmienić świat. Potem dowiedział się, że każdy startup chce zmieniać świat i głupio już tak mówić.

Dlaczego warto mówić o porażkach?

Piątek 17/09 - 14:10 - KM8

Startupy chcą być na pierwszych stronach Forbesów. Ludziom wydaje się, że jedyną drogą do glorii i chwały jest nieprzerwane pasmo sukcesów „from day one”, a każda nawet drobna porażka, zdyskredytuje ich projekt w oczach świata. Tymczasem prawdziwe życie to pasmo problemów, a statystyki pokazują, że nasz nowy świetny projekt z dużym prawdopodobieństwem upadnie. Zgodnie z startupową dewizą fake it till you make it, milczymy i uśmiechamy się szeroko, powstrzymując łzy. Tak naprawdę nie jesteśmy sami, a dzielenie się swoimi problemami, czy błędnymi decyzjami pomoże czerpać z doświadczeń innych i może przynieść dobre owoce.