Hot News

Poniedziałek 25/05/2020

COVID-19 a Beta

Szanowni,
wszyscy boimy się co będzie we wrześniu. My również. Nie jest to dla nas proste i łatwe - Beta to duże przedsięwzięcie, wymaga zaangażowania wielu osób - ich zaufania.
Byłem chwilowo zmrożony, sam nie wiem jak będzie wrześień wyglądał. Ale mobilizujemy siły! Ten tydzień to tydzień odsłaniania kart!
#staytunned Ten wrzesień będzie pod znakiem x ;)

Poniedziałek 16/03/2020

Beta 2020!

Zapisujcie w kalendarzu daty!
16.-17.09.2020
W tym roku wyrobimy 200% normy!✖🔥

Poniedziałek 02/09/2019

Kamil Kozieł już wie o czym będzie mówił!

Taaaaaak.... a temat jego prelekcji, to Behawioralne zdobycze, o których głupio nie wiedzieć, projektując sprzedaż - zapraszamy już od samego rana w środę 11.09.2019!

Środa 21/08/2019

Marszałek Województwa Podkarpackiego wspiera biznes podkarpacki!

Szanowni Przedsiębiorcy z Podkarpacia.
W ślad za działaniami, w jakie zaangażowało się Województwo Podkarpackie, spieszymy Was poinformować, że korzystając z kodu rabatowego UMWP&Beta będziecie mogli zakupić bilet za 1010 zł!
Jest to oferta TYLKO dla podmiotów zarejestrowanych na terenie województwa podkarpackiego - i będzie poddawana weryfikacji. Marszałek dodał mi pracy, ale Wam dopłaca do biletu.
Pozdrawiam, Łukasz

Wtorek 20/08/2019

Kto by się spodziewał! Program już jest!

Szanowni, 95% programu najbliższej Konferencji Internetbeta już jest.
Zacnie będzie - w porywach do 4 sal, panel akademicki (w czwartek), gorące tematy, świetni prelegujący.
Otwiera Kamil, zamyka... jeszcze tego nie zdradzę :)
Szykuje się mocny temat związany ze społeczną odpowiedzialności, będzie panel o inclusive design...
Epicko!

Piątek 16/08/2019

Agenda już wkrótce!

Ha - tego siię nikt nie spodziewał! Jest połowa sierpnia, a agenda juz prawie gotowa. Czekamy na ostateczne potwierdzenia, prowadzimy uzgodnienia z prelegentami, chcemy, aby agenda się zbytnio nie zmieniała...
Warto poczekać - aby - w ocenie Łukasza - poznać agendę już w najbliższy poniedziałek, czyli 19 sierpnia :)

Czwartek 15/08/2019

Znamy kolejnych prelegentów!

Znamy kolejnych prelegentów! I już niedługo agenda będzie gotowa - a już teraz wiemy, że pęka w szwach. Stay tunned!

Czwartek 01/08/2019

StartupSITO - formularz już działa!

Zauważyliśmy pewne problemy z formularzem zgłoszeniowym do konkursu StartupSITO. Zostały one rozwiązane - więc teraz zachęcam do tego aby się zgłaszać! Formularz znajduje się pod linkiem: https://forms.gle/3HcF83fges2L94MUA

Sobota 20/07/2019

InternetBeta z akredytacją DIMAQ

Z dumą oświadczamy, że InternetBeta jest imprezą z akredytacją DIMAQ! Patronat nad tym wydarzeniem objęło także IAB Polska. Posiadacze unikalnego certyfikatu kompetencji e-marketingowych na udziale w InternetBeta skorzystają zatem podwójnie. Punktacja za event: uczestnik – 10 pkt; panelista – 15 pkt; prelegent – 30 pkt. Pamiętajcie, że to Wy jesteście odpowiedzialni za zgłoszenie swoich punktów do IAB Polska. DIMAQ, czyli Digital Marketing Qualification, to program certyfikacji kompetencji e-marketingowych, potwierdzający kwalifikacje pracowników rynku usług marketingu internetowego - czytaj więcej na dimaq.pl

Środa 03/07/2019

Za InternetBeta odpowiada Łukasz Bis!

Mateusz Tułecki scedował odpowiedzialność za organizację Konferencji InternetBeta na Łukasza Bisa - osobę od lat zaangażowaną w organizację tego wydarzenia. Czy dla Bety szykują się duże zmiany?